У Китаї запустили Tuber — браузер, який дозволяє отримати частковий доступ до заблокованих в країні сайтів

Однак користувачам все одно доведеться зіткнутися з цензурою і відсутністю конфіденційності.

У жителів Китаю з’явився новий спосіб переглядати заборонені сайти. Ресурс TechCrunch повідомив, що компанія, яка належить Qihoo 360, випустила Tuber — браузер для Android, який дозволяє відвідувати такі заборонені в країні сайти, як YouTube і Вікіпедію.

Відвідувати заборонені сайти доведеться з деякими цензурними фільтрами. Наприклад, запити на YouTube за політично чутливими тегами «Тяньаньмень» і «Сі Цзіньпін» не дадуть ніякого результату.

Крім того, перед використанням користувачам доведеться зареєструватися, використовуючи китайський номер телефону, прив’язаний до їхніх справжніх імен. Розробники попереджають, що перегляд або поширення «неправильного» матеріалу може викликати проблеми з китайською владою.

Згідно з умовами використання програми, платформа може заблокувати обліковий запис, якщо з неї переглядають або діляться контентом, який порушує конституцію, ставить під загрозу національну безпеку і суверенітет, поширює чутки, порушує громадський порядок або порушує інші місцеві закони.

Поки Tuber доступний тільки для користувачів Android, однак розробники пообіцяли зробити його доступним і на iOS.

Джерело engadget
Не пропустіть