У iPhone 14 не буде використовуватись нова платформа

Компанія Apple щорічно презентує флагманський номерний модельний ряд смартфонів iPhone, які завжди відрізняються багатьма характеристиками, але при цьому побудовані на тому самому чіпсеті (хоч часто і з різною частотою, через що потужність все одно може відрізнятися). Схоже, цього року ситуація зміниться, і у модельному ряду iPhone 14 вперше вийдуть смартфони на різних платформах.

Так, очікується, що у старших моделях, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, буде встановлена нова топова платформа Apple A16 Bionic, виготовлена за нормами 4-нанометрового техпроцесу. Молодші моделі, iPhone 14 та iPhone 14 Max, мають використовувати минулорічний флагманський чіпсет, Apple A15 Bionic, яким оснащені актуальні флагманські iPhone 13.

Тим не менше, без змін в “залізі” базові iPhone не залишаться – вони будуть використовувати 6 ГБ оперативної пам’яті, а не 4 ГБ, як попередники. Окрім цього, можливий варіант, при якому Apple трохи покращить A15 Bionic (наприклад, перевівши його на 4-нанометровий техпроцес, чи підвищивши частоту), і нові iPhone 14 матимуть все ж не ту саму платформу, що актуальні iPhone 13.


Не пропустіть