У додатку “ДіЯ” з’явиться ще один важливий електронний документ

На даний момент у сервісі “Дія” проходить тестування електронного індивідуального податкового номера, і вже з наступного місяця він буде доступним у версії 2.0 додатку “Дія”. Згідно з новими змінами до Постанови під номером 278, які були внесені кабінетом міністрів, тепер у додатку “Дія” будуть доступними і електронні прописки.

Після того, як ваш населений пункт з’явиться у Реєстрі територіальних громад, у вас з’явиться можливість посвідчити місце свого проживання за допомогою ID-карти чи закордонного паспорту у додатку “Дія”. Також додаток відображатиме ваш ІПН, місце народження та запис УНЗР.

Очікується, що найближчим часом Міністерство цифрової трансформації дозволить ділитися цифровим документом, який юридично прирівняний до стандартного і може посвідчувати особу. На даний момент в перелік документів документів, доступних у “Дії”, входять паспорти, студентські квитки, посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Найближчим часом планується запуск цифрових свідоцтв про народження та довідок внутрішньо переміщеної особи.Не пропустіть