У Chrome добавили дві потрібні функції

Розробники з Google, нарешті, додали в фірмовий браузер те, що давно вже було в Microsoft Edge. В останній збірці Chrome Canary виявився режим фокусу (Focus Mode), а також мініатюри вкладки (Tab Hover), на яку наводять курсор.

Focus Mode дозволяє користувачам закріпити певну веб-сторінку на панелі завдань. Подібне в Microsoft Edge є з перших днів релізу «синього» браузера. Як очікується, сесії Chrome для Incognito і Guest, ймовірно, також отримають таку можливість обробки, а це означає, що користувачі зможуть закріплювати вкладки Incognito, як і ярлики додатків.

Друга можливість дозволить переглядати мініатюру веб-сторінки, просто наводячи курсор на вкладку. Досить корисне рішення, треба сказати, якщо доводиться шукати потрібну вкладку серед десятків інших. При цьому наголошується, що поки цю функцію потрібно активувати вручну.

Передбачається, що релізна версія цих можливостей з’явиться в Chrome 74 або пізніше. Також відзначимо, що копіювання ексклюзивних функцій Microsoft Edge ще раз підтверджує, що реліз нової збірки на базі Chromium вже не за горами.


Не пропустіть