“Це справжній гейм-чейнджер”: Apple Vision Pro був використаний під час операції у Великобританії

Світ хірургічних технологій зробив ще один стрибок вперед завдяки гарнітурі змішаної реальності Vision Pro від Apple. Під час нещодавньої операції зі зрощення хребта, проведеної в Лондоні, Англія, асистентка хірурга Суві Верхо замінила свій звичайний Microsoft HoloLens 2 на Vision Pro – і результати, за її словами, виявилися революційними.

Верхо, яка використовувала гарнітуру Vision Pro під час операції, описала її як таку, що “змінює правила гри”. На відміну від традиційних методів, коли асистентам доводиться фізично знаходити інструменти, Vision Pro виключає можливість людської помилки. “Використання гарнітури виключає людську помилку… вона позбавляє вас від необхідності гадати та дає вам впевненість під час операції”, – пояснила Верхо в одному з інтерв’ю.

Це не перший досвід роботи Верхо з доповненою реальністю в операційній. Раніше вона використовувала гарнітуру HoloLens 2 для подібних операцій. Однак Верхо вважає, що Vision Pro пропонує значне вдосконалення.

Переваги виходять за рамки простого усунення людської помилки. Доктор Саїд Афтаб, хірург, який проводив операцію, підкреслив потенціал для підвищення ефективності та передачі знань.

“Під час операції медсестрам часто доводиться працювати з незнайомим обладнанням, – зазначив доктор Афтаб. “Після використання гарнітури Apple Vision вони можуть отримати певний досвід і скоротити час на звикання”.

Досвід Верхо та спостереження доктора Афтаба є багатообіцяючим кроком вперед для інтеграції доповненої реальності в хірургію. Можливість безперешкодної візуалізації та доступу до інструментів в межах операційного поля має потенціал для підвищення точності хірургічних операцій, зменшення кількості помилок і підвищення загальної ефективності.

Хоча це лише один приклад, він прокладає шлях для подальших досліджень того, як технології доповненої реальності, такі як Apple Vision Pro, можуть революціонізувати операційну і, зрештою, покращити догляд за пацієнтами.

Джерело IThome

Не пропустіть