Розумне кільце Oura допоможе вченим визначити, чи є у людини коронавірус

Вчені провели нове дослідження з кільцем Oura, яке вимірює температуру у свого власника, щоб дізнатися, чи зможе воно виявити новий коронавірус на ранньому етапі захворювання.

Компанія Oura, виробник інтелектуальних кілець, співпрацює з Каліфорнійським університетом у Сан-Франциско, щоб оцінити, як інтелектуальні пристрої, що напряму контактують з тілом людини, можуть передбачити або ідентифікувати випадки захворювання коронавірусною інфекцією на ранніх етапах. Oura створені, щоб відстежувати зміни сну, частоту серцевих скорочень і температуру тіла.

В ході дослідження понад 2000 працівників швидкої медичної допомоги в Університеті Каліфорнії, медичному центрі Сан-Франциско і лікарні загального профілю Цукерберг в Сан-Франциско носитимуть кільця кожного дня протягом трьох місяців. Працівники також повинні будуть проходити щоденні опитування, щоб повідомляти, чи відчувають вони будь-які симптоми COVID-19, і ділитися даними про стан здоров’я, зібраними додатком Oura Ring. Кільця нададуть лише тим, хто вступає в контакт з пацієнтами, у яких може бути COVID-19.

Відзначимо, пристрій не виявляє COVID-19, але дані, які він збирає, можуть в кінцевому підсумку використовуватися для прогнозування захворювання. Дослідники сподіваються розробити алгоритм, заснований на даних Oura Ring, який міг би виявити COVID-19 на ранній стадії захворювання, повідомляє UCSF.

Джерело TheVerge
Не пропустіть