Три мільйони рожевих iPhone 13 розкупили за 3 хвилини – новий тренд чи перекупи

14 вересня Apple представила серію iPhone 13, перші попередні продажі почалися 17 вересня. Згідно з даними про попередній продаж, рожеві «яблука» користуються величезною популярністю. За даними платформи Tmall, рожева модель розійшлася менш ніж за три хвилини.

Відразу після офіційної презентації, «рожевий iPhone 13» потрапив в топи пошукових запитів. Хоча спочатку мало хто вірив в популярність такого колірного рішення, історія iPhone 12 mini не повториться. Схоже шанувальники і шанувальниці Apple давно хотіли отримати смартфон саме такого кольору.

iPhone 13 Mini поставляється з 5,4-дюймовим дисплеєм, iPhone 13 і iPhone 13 Pro з 6,1-дюймовим, Pro Max з 6,7-дюймовим. Всі дисплеї OLED. Під капотом смартфонів серії iPhone 13 встановлений процесор Apple A15 Bionic – 5-нм техпроцес і 6-ядерний процесор. iPhone 13 Pro і Pro Max мають мінімум 128 ГБ вбудованої пам’яті, максимум 1 ТБ. Apple пропонує варіанти на 128, 256 і 512 ГБ для молодших моделей.

Але незважаючи на попередні замовлення, постачання нових iPhone відкладаються до жовтня, схоже, що Apple не вистачає запасів, щоб задовольнити первісний попит. Це не дивно, якщо враховувати, як швидко розкуповуються деякі моделі.

Залишається сподіватися, що смартфони набудуть реальних покупці, оскільки останні тенденції ведуть до того, що дефіцитні товари часто скуповують перекупники.

Не пропустіть