Tesla заперечує звинувачення в «ненавмисному прискоренні» її електромобілів

Компанія провела власне розслідування.

Tesla опублікувала офіційну відповідь на колективну скаргу, пов’язану з раптовим мимовільним прискоренням електричних автомобілів компанії. Нагадаємо, Національна адміністрація безпеки дорожнього руху отримала 123 скарги, серед яких 110 аварій і 53 травми.

За словами Tesla, звинувачення в «ненавмисному прискоренні» є хибним, а його автор просто хотів заробити на зниженні курсу акцій компанії. У компанії стверджують, що вивчили всі потенційні інциденти, для яких були доступні дані бортових систем, і прийшли до висновку, що в кожному випадку автомобіль поводився саме так, як належить — він прискорювався тільки у відповідь на відповідну команду.

Імовірно, причиною аварії могло стати помилкове натиснення педалі акселератора, але в електромобілях Model S, X і 3 на цей випадок передбачені контрзаходи. Tesla підкреслює, що датчики системи Autopilot допомагають визначити потенційно неправильне використання педалей і пригальмувати, щоб пом’якшити або запобігти нещасним випадкам, коли є впевненість, що дії водія були ненавмисними.

Джерело Tesla
Не пропустіть