Телефон ROG наступного демонструється на “живому” знімку

Компанія Asus готується представити свій наступний телефон ROG Phone. Якщо вірити чуткам, він буде постачатися з акумулятором ємністю 6000 мАг. Сьогодні відомий інсайдер Мукул Шарма поділився “живим” зображенням пристрою.

Його задня панель виконана в традиційному для Asus ROG Phone стилі, однак дизайн нового смартфона трохи відрізняється від того, що отримав ROG Phone 3 (порівняти можна з головним зображенням).

У нижньому лівому кутку пристрою розміщена спеціальна червона кнопка, яка, як передбачається, переключає телефон в ігровий режим.

Що стосується назви пристрою, передбачається, що це ROG Phone 5. Ні, ви нічого не пропустили. Четверта модель так і не з’явиться на ринку через тенденцію китайських виробників пропускати число 4.

Водночас на китайському веб-сайті сертифікації 3C засвітився пристрій з модельним номером ASUS_I005DA. Він підтримує зарядку потужністю 65 Вт. Це той самий пристрій, який раніше тестувався на Geekbench з чіпсетом Snapdragon 888, 8 Гб оперативної пам’яті і ОС Android 11.

Телефон представлять в березні-квітні.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть