Такої немає ні в кого: Xiaomi Civi 4 Pro отримає подвійну біонічну фронтальну камеру з функціями штучного інтелекту

Xiaomi Civi 4 Pro буде випущений сьогодні о 14:00 в Китаї. За кілька годин до запуску компанія потішила подвійною фронтальною камерою з роздільною здатністю 32 Мп, якою буде оснащений цей пристрій. Xiaomi зазначає, що ці дві камери мають різні поля зору – одна з них має 78-градусний кут огляду, а інша пропонує ширший 100-градусний кут огляду.

Особливістю передніх камер цього телефону буде функція видалення зморшок на шиї AI GAN 4.0 AI. Зморшки на шиї, також відомі як декольте, є поширеною ознакою старіння, яка проявляється у вигляді горизонтальних складок на шиї. Якщо все зробити правильно, це може стати одним із найпомітніших застосувань ШІ у фотографії на сьогодні.

Є й інші функції ШІ, пов’язані з можливостями цього пристрою, наприклад, уніфікація тону шкіри або “білі зуби і яскраві очі”. Як повідомляється, телефон пропонує функцію “Майстер-портрет” Xiaomi 14 Ultra.

Раніше ми повідомляли, що об’єктиви для камер Xiaomi Civi 4 Pro розробляються спільно з Leica, німецькою компанією, яка спеціалізується на виробництві об’єктивів для камер. Задню основну камеру оснащено широкою апертурою f/1.63 та сенсором OmniVision Light Hunter 800, що стоїть за виготовленими на замовлення об’єктивами.

Датчик Light Hunter 800 підтримує динамічний діапазон 13,2 EV. Для порівняння, камера Sony a7S III має максимальний динамічний діапазон 14 ступенів (13,91 EV) при найнижчих значеннях ISO. Цей датчик Light Hunter 800 раніше використовувався в Redmi K70 Pro, який був випущений наприкінці минулого року.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть