Summer Game Fest 2024 відбудеться 7 червня: яких масштабних ігрових анонсів очікувати

Літній фестиваль ігор (Summer Game Fest, SGF) повертається до Лос-Анджелеса 7 червня 2024 року. Ветеран індустрії Джефф Кейлі, який за свою кар’єру провів багато ігрових конференцій, на цій двогодинній події неодмінно представить захопливу демонстрацію майбутніх ігор, щоб підігріти азарт гравців по всьому світу.

Скасування E3 залишило порожнечу для великих ігрових анонсів, і SGF вирішив заповнити її. У 2023 році фестиваль наніс потужний удар, представивши понад 30 ігор, серед яких було 7 захопливих світових прем’єр. Такі ігри, як “Sonic: Superstar”, “Prince of Persia: The Lost Crown” та “Obide” підігріли очікування геймерів з усього світу.

SGF також став ключовою платформою для великих видавців, таких як Sony. Минулого року “Marvel’s Spider-Man 2” та “Final Fantasy 7 Rebirth” оголосили дати своїх релізів під час заходу, продемонструвавши значні інвестиції Sony у фестиваль. Примітно, що ці ігри могли б бути представлені на спеціальній прес-конференції Sony, але вони обрали більш широку аудиторію SGF.

Репутація фестивалю як місця, де відбуваються найважливіші анонси, не обмежується лише датою релізу. Трейлери таких довгоочікуваних ігор, як “Death Stranding Director’s Cut” та “Elden Ring”, були вперше показані саме на SGF, що закріпило його позицію як події, обов’язкової для відвідування.

Зважаючи на те, що Summer Game Fest 2024 вже не за горами, геймери можуть розраховувати на ще один насичений вечір, наповнений світовими прем’єрами, і, сподіваємося, на великий, великий анонс, який зможе зарядити всіх енергією до кінця року. Ми можемо лише сподіватися на це!

Джерело IThome

Не пропустіть