Сучасне переосмислення Nokia Lumia 920: у мережі з’явилася інформація про ціну та специфікації нового смартфона HMD

Нова інформація від надійного витоку @smashx_60 розкрила деталі ціни та плани підтримки програмного забезпечення для майбутнього смартфона HMD Skyline від HMD. У той час як попередній витік був зосереджений на апаратних специфікаціях, це останнє оновлення ділиться деталями про те, як телефон буде працювати після запуску.

Раніше ходили чутки, що HMD Skyline буде оснащений чипсетом Snapdragon 7s Gen 2, OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц і датчиком основної камери Samsung ISOCELL HM2, а також матиме дизайн, що нагадує Nokia Lumia 920. Ці деталі залишаються незмінними.

Новий витік заглиблюється в програмну підтримку телефону. Як повідомляється, HMD Global планує три роки оновлень Android для HMD Skyline. Це означає, що Skyline досягне кінця циклу підтримки Android з Android 17, за умови, що він вийде на ринок з Android 14, як і очікувалося.

Виправлення безпеки також будуть надаватися протягом трьох років, без додаткового року підтримки після основних оновлень платформи, на відміну від деяких інших виробників.

Однак, як повідомляється, існує бізнес-орієнтована версія “HMD Skyline Business Edition (BE)”, яка, за словами джерела, отримає п’ять років патчів безпеки. Однак ця розширена підтримка буде коштувати дорожче, оскільки пристрої Business Edition часто коштують дорожче, ніж стандартні моделі.

Інсайдер також поділився подробицями про ціни на обидві версії. Очікується, що HMD Skyline BE стартує за ціною 520 євро з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам’яті. Він буде доступний лише в чорному кольорі, каже інсайдер.

З іншого боку, стандартна версія буде доступна в чотирьох колірних варіантах і з 8 ГБ або 12 ГБ оперативної пам’яті на вибір. Обсяг накопичувача залишиться незмінним – 256 ГБ. Очікується, що версія з 8 ГБ буде коштувати 459 євро, а з 12 ГБ – 499 євро. Запуск HMD Skyline запланований на середину липня.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть