Суббренд Google планує презентувати конкурента Xiaomi Mi Band 6

Компанія Google повністю викупила бренд Fitbit у січні цього року, після чого пошуковий гігант почав продавати розумні годинники та фітнес-трекери. Згідно з даними видання Winfuture, компанія планує презентувати новий фітнес-трекер Fitbit Luxe.

Очікується, що девайс буде доступним у трьох варіантах – чорному, золотому (з білим ремінцем) та платиновому (з рожевим ремінцем). Фішкою браслета стане корпус, який буде виконаний з нержавіючої сталі. Модель повинна отримати OLED-дисплей, щоправда, його розмір невідомий. Дисплей матиме прямокутну форму та буде покритий захисним склом 2.5D.

Fitbit Luxe, як і інші фітнес-трекери компанії, пропонує різні фішки для відстеження стану здоров’я. У нього буде підтримка заміру частоти серцебиття, можливість відстеження рівня стресу, контролю якості і тривалості сну та багато іншого. У браслета не буде GPS, але буде можливість відстеження тренувань через GPS на підключеному смартфоні.

Решта характеристик та ціна Fitbit Luxe поки залишаються невідомими, але очікується, що вони будуть опубліковані вже незабаром. На даний момент є лише офіційні зображення, але, скоріш за все, офіційна презентація повинна пройти найближчим часом.


Не пропустіть