Створено браузер, у якому можна змінювати дизайн та шрифти сайту

Нестандартний браузер Arc вийшов з бета-фази та став доступний у версії 1.0 для всіх користувачів. Зараз ця версія доступна лише для Mac та iOS, але розробники з The Browser Company планують розширити свою аудиторію й представити версії для Windows.

The Browser Company вкотре наголосили, що їхня кінцева мета полягає в створенні “операційної системи для Інтернету”. Для досягнення цієї мети вони витратили близько двох років на тестування програмного забезпечення та роботу зі спільнотою користувачів, що привело до збільшення шанувальників їх продукту.

Arc заснований на Chromium, але відрізняється від звичайного Chrome. Браузер пропонує численні додаткові інструменти, що полегшують роботу користувачів. Зокрема, створення нотаток, спільна робота з іншими користувачами, а також створення окремих робочих просторів для зручності в організації робочих завдань.

Додатково Arc надає можливість змінювати дизайн веб-сторінок. Це дозволяє користувачам налаштовувати кольори та шрифти на сторінках, приховувати деякі частини сайту та навіть використовувати CSS та JavaScript для налаштування зовнішнього вигляду сторінок.

Зараз розробники активно працюють над створенням версії браузера для Windows і проводять інтеграцію штучного інтелекту в продукт. Ці кроки мають на меті подальше вдосконалення та розширення функціональності Arc для забезпечення широких можливостей користувачам.

Джерело Тheverge

Не пропустіть