Стали відомі всі характеристики Samsung Galaxy Note 10 і 10 Plus

Перевірений інформатор надав дані майже про всі характеристики нових Galaxy Note, і відмінностей між ними не так вже й багато

Відомий інсайдер під ніком OnLeaks опублікував в своїх соціальних мережах точні характеристики смартфонів Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10 Plus. Ця людина, справжнє ім’я якого Стів Макфлай, відомий достовірністю і регулярністю своїх витоків, так що і ця інформація незабаром повинна офіційно підтвердитися. Раніше ми вже бачили дизайн новинок, а тепер же дізналися про їх начинку практично все.

Смартфони багато в чому схожі, як зовні, так і за характеристиками. Кожна модель буде випускатися на двох видах процесорів – «рідному» Exynos 9825 і новітньому Qualcomm Snapdragon 855 Plus.

Відомо також про версії пам’яті на 8/256 ГБ, про інші варіанти поки не повідомляється. Обидва смартфони отримають потрійну камеру, що складається з основного модуля на 12 Мп, зум-об’єктива на ті ж 12 Мп, і ширококутної лінзи на 16 Мп.

Поки невідомо, які саме сенсори будуть стояти в нових Galaxy Note, і можливо, ми не дізнаємося цього навіть на презентації. Крім цього, в обох пристроях буде встановлена камера Time-of-Flight (ToF), яка служить для коректного розмиття фону в портретних і предметних фотографіях. Фронтальна камера обох пристроїв буде розташована у вигляді акуратного «острівця» на безрамковій передній панелі.

Також спільними будуть і показники, пов’язані з акумуляторами пристроїв — ємність понад 3500 м⋅Ач, підтримка бездротової 45-ватної зарядки, бездротова реверсивна зарядка інших пристроїв (наприклад, навушників). Повідомляється, що в комплекті буде тільки 25-ватний адаптер для зарядки.

Обидві версії Galaxy Note 10 будуть поставлятися в комплекті зі стилусом S-Pen, завдяки якому буде реалізовано управління жестами. Роз’єму для навушників немає, як і кнопки виклику асистента Bixby.

А тепер про відмінності. Головна з них — розмір. Звичайна версія Note 10 матиме діагональ екрану 6,3 дюйма, а Plus-версія – цілих 6,8 дюймів. Роздільна здатність обох екранів буде однаковою – 1440 на 30-40 пікселів, в зв’язку з чим можна зробити висновок, що екран «маленької» версії буде відчуватися чіткіше і приємніше, ніж у «плюса». Крім відмінності в екранах, смартфони також володіти різною ємністю акумулятора – 3600 м⋅Ач в Galaxy Note 10 проти 4300 м⋅Ач в Galaxy Note 10 Plus.

Офіційна презентація обох смартфонів, як повідомляється, відбудеться 7 серпня в Нью-Йорку.


Не пропустіть