Стали відомі ціни на Samsung Galaxy A55 та Galaxy A35 в Європі

Samsung Galaxy A55 нещодавно був помічений на платформі одного з європейських операторів зв’язку, що натякало на швидкий запуск в Європі. Тепер, завдяки спостереженню електронного ритейлера, з’явилася інформація про ціни на Galaxy A55, а також на Galaxy A35. Отже, ось всі подробиці.

Нагадаємо, що південнокорейський технологічний гігант готується до запуску цих двох смартфонів 11 березня, нещодавно вони з’явилися на німецькому вебсайті Otto. Початковий лістинг передбачав, що бренд тихо запустив ці пристрої, але з того часу вебсайт видалив цей лістинг. Але відомо, що Galaxy A55 вийде на ринок у кількох колірних варіантах і з двома конфігураціями пам’яті.

Він був представлений у лимонному, бузковому, крижаному та темно-синьому кольорах зі стартовою ціною 479 євро за версію з 8 ГБ + 128 ГБ пам’яті. Більш потужна конфігурація 8 ГБ + 256 ГБ коштує 529 євро. Аналогічно, модель Galaxy A35 також доступна в цих ідентичних кольорах, а також з різними варіантами пам’яті. Стартова ціна за версію 8 ГБ + 128 ГБ становить 379 євро, а за версію 8 ГБ + 256 ГБ – 449 євро.

Технічні характеристики цих пристроїв також були оприлюднені на платформі електронного ритейлу, які відповідають списку бельгійських телекомунікаційних операторів. Це означає, що обидві моделі оснащені 6,6-дюймовим FHD+ AMOLED-дисплеєм з підтримкою HDR і частотою оновлення 120 Гц. Під капотом у A55 знаходиться процесор Exynos 1480, а у A35 – Exynos 1380 SoC. Обидва телефони також оснащені потрійною 50-мегапіксельною камерою на задній панелі, хоча конфігурація датчиків і роздільна здатність відрізняються між ними.

Джерело fonearena

Не пропустіть