З’явилися офіційні зображення Samsung Galaxy A55 і A35, які підтверджують ключові характеристики та дизайн

До презентації Samsung Galaxy A55 і A35 залишилось кілька днів (вона відбудеться 11 березня). Ми вже бачили витоки рендерів обох пристроїв, включаючи офіційні зображення, але тепер інсайдер Еван Бласс поділився ще більшою кількістю офіційних зображень.

Дві моделі досить важко відрізнити – вони виглядають досить схожими на своїх попередників, за винятком Key Island (рельєфна область навколо клавіш живлення і гучності) і того факту, що модель A3x тепер має перфораційний отвір замість вирізу. Але між собою A55 і A35 виглядають ідентично.

До речі, пара зображень (у твіті в кінці новини) порівнює камери обох телефонів. Обидва мають 50-мегапіксельну основну камеру в центрі та 5-мегапіксельний макромодуль під нею. Однак Galaxy A55 має надширококутну камеру з роздільною здатністю 12 Мп і селфі з роздільною здатністю 32 Мп, порівняно з надширококутною камерою з роздільною здатністю 8 Мп і селфі з роздільною здатністю 13 Мп.

Очікується, що обидва телефони будуть оснащені акумуляторами на 5 000 мАг з можливістю зарядки на 25 Вт, як і попередні моделі A54 та A34.

Що стосується дисплеїв, то Galaxy A55 буде трохи більшим за свого попередника, але все ще меншим за A35 – вони матимуть 6,5-дюймові та 6,6-дюймові дисплеї відповідно, FHD+ AMOLED-панелі з частотою оновлення 120 Гц.

Наостанок, пропонуємо вам ознайомитися з чотирма кольорами, які будуть доступні. Galaxy A55 і A35 виглядають настільки схожими, що ми не зовсім впевнені, які зображення належать до якої моделі – ми думаємо, що верхній ряд – це A55, оскільки бокові сторони більше схожі на матовий метал.

Це може свідчити про різні матеріали для цих двох моделей, але і A54, і A34 мають пластикові рамки (хоча в A54 задня панель скляна, а в A34 – пластикова). Дійсно, в одному з повідомлень стверджується, що Galaxy A55 буде оновлений до металевої рамки.

Samsung India підтвердила, що представить Galaxy A55 і A35 наступного тижня в понеділок.

Джерело Evan Blass (@evleaks)

Не пропустіть