Стали відомі нові подробиці про смартфон Samsung Galaxy Note 10

Samsung має намір поступово відмовитися від чіпів Qualcomm Snapdragon і повністю перейти на Exynos

Очікується, що прийдешній флагманський смартфон Galaxy Note 10 може поставлятися на американський ринок з чіпсетом Exynos. Про це повідомили відразу кілька інсайдерів, включаючи @evleaks.

Як відомо, компанія Samsung використовує в своїх мобільних пристроях фірмову платформу Exynos на всіх ринках, крім Китаю, США та Японії. У цих країнах компанія пропонує свою продукцію з чіпами Snapdragon від Qualcomm, ймовірно, через певні переваги або пільги, що надаються державами. Хоча офіційного підтвердження цієї інформації досі немає. Є інше припущення, яке засноване на тому, що в зазначених країнах все ще використовується застаріла технологія CDMA для стільникових мереж 2G і 3G. Чіпсети Exynos працюють з нею набагато гірше, ніж Snapdragon. Хоча багато операторів зв’язку готуються відмовитися від підтримки 2G і 3G вже в наступному році і перейти виключно на 4G і 5G.

Таким чином, Samsung збирається використовувати Exynos 9825 в Galaxy Note 10 для всіх операторів зв’язку в США, за винятком Verizon, для якого флагман буде поставлятися ексклюзивно зі Snapdragon 855. Можливо, компанія почала б поширювати свою фірмову платформу в смартфонах і раніше, але її чіпи відставали від конкурента. Exynos 9825, як очікується, буде побудований за нормами 7-нм техпроцесу і має теоретично відповідати SD855 як по продуктивності, так і по енергоефективності.


Не пропустіть