Стало відомо, яким буде новий iPhone 11

Це просто вражаюча потужність!

Випуск iPhone XR був не найвдалішим досвідом Apple. Не те щоб апарат продавався зовсім погано, але позиціонування не дозволило йому знайти ту популярність, яку йому спочатку готували в Купертіно.

Злегка урізане «залізо», злегка урізана ціна укупі з дивною назвою стали для багатьох користувачів вагомою причиною купити що-небудь інше. Але Apple вміє вчитися на своїх помилках, а тому цього року все буде інакше. Мало того, що цього року наступник iPhone XR носитиме назву iPhone 11, яка підкреслить його приналежність до флагманського модельного ряду, так ще й отримає більше оперативної пам’яті, ніж його попередник.

Згідно з даними синтетичного тесту Geekbench, результати якого потрапили в Мережу цієї ночі, обсяг оперативної пам’яті iPhone 11 буде дорівнює 4 ГБ – зовсім як у дорослих моделей.

Судячи з усього, ці дані є правдивими. І назва самого смартфона, який тут фігурує під ім’ям iPhone 12.1, і процесора A13, який в лабораторії називають N104AP, відповідають реальним. У всякому разі, саме такі терміни використовувалися в одному зі звітів Bloomberg, який має звичку ділитися максимально достовірною інформацією.

Правда, продуктивність чіпа A13 виявиться лише на 12-13% вище, ніж у A12. Якщо торішній процесор набирав в Geekbench порядку 4700-4800 балів, то новий – лише 5400. Це досить невеликий апгрейд, який навряд чи буде помітний при повсякденному використанні. З іншого боку, Apple ніколи не робила акцент на тому, що новий процесор забезпечить приріст швидкодії при роботі з інтерфейсом, зазвичай зосереджуючись на більш специфічних завданнях. Наприклад, на обробці доповненої реальності.

Коли представлять iPhone 11

Є дані, що iPhone 11 буде найбільш продаваною моделлю з усього тріо, яке представлять на презентації 10 вересня. Новинка позбудеться від недоліків свого попередника, які заважали йому бути по-справжньому затребуваним.


Не пропустіть