Стало відомо, який чіп отримає Realme Q

Компанія Realme одна з тих, хто нав’язує Xiaomi конкуренцію в сегменті доступних смартфонів за співвідношенням характеристики і ціни. Принаймні це вона досить успішно робить на ринку Індії, відкусуючи частку земляка на цьому локальному ринку.

Вчора Realme оголосила про свої плани представити 5 вересня нову лінійку смартфонів Q і поповзли чутки, що первістком може стати смартфон з Snapdragon 855 на борту.

Випуск такого мобільного пристрою дозволив би Realme не обмежувати суперництво з Xiaomi тільки нішею доступних пристроїв, а й дати серйозний бій новому поколінню смартфонів з сімейства Pocophone.

Але інсайдери, можливо, поквапилися в своїх припущеннях. Сьогодні Realme зробила офіційну заяву, що нова модель Realme Q буде швидкодіючим смартфоном і вони впевнені в гідної продуктивності новинки, адже вона отримає чіп Snapdragon 712.

Точно відомо, що новинка удостоїться чотирьох датчиків на задній панелі і в якості основного встановлять модуль на 64 Мп, який повинен дозволити створювати якісні фото в темний час доби.

Попри те, що Realme розказала, який чіп отримає пристрій з нової серії, ряд китайських джерел все ж продовжують вказувати на те, що одна з моделей буде побудована на SoC Snapdragon 855.


Не пропустіть