Стало відомо, якою буде камера у Poco X3

Poco готується до презентації нового середньобюджетного смартфона X3, який стане першою моделлю компанії за цей рік, яка не буде перебрендованою версією певного смартфона Redmi. Раніше нам стало відомо, що смартфон отримає основну квадрокамеру, яка виглядатиме дещо незвично, а зараз з’явився офіційний твіт генерального директора Poco, з якого нам стало відомо, що він отримає головний сенсор основної камери на 64 МП. У ньому стверджується, що обидва фото зняті на Poco X3, в тому числі й те, на якому демонструється сам смартфон.

Крім демонстрації можливостей камери смартфона, перше зображення також підтвердило, що він отримає сканер відбитків пальців на боковій грані. На місці, де звично розташована кнопка для включення, є невелике заглиблення, що й каже про наявність сканера.

Вчора стало відомо, що дисплей смартфона буде мати частоту оновлення 120 Гц, при цьому частота оновлення сенсорного шару складає 240 Гц. Судячи по тому, що модель буде оснащена сканером відбитків пальців на боковій грані, смартфон може бути оснащений IPS-матрицею. Також стало відомо, що у верхній частині дисплея посередині буде врізана фронтальна камера.

Згідно з інформацією, наданою виданням Gizmochina, Poco X3 буде оснащений фронтальною камерою 20 МП, акумулятором об’ємом 5160 мАг, підтримкою швидкої зарядки потужністю 33W та працюватиме на поки не анонсованому середньобюджетному чіпсеті Qualcomm Snapdragon 732. Очікується, що девайс буде презентований вже восьмого серпня.


Джерело gizmochina

Не пропустіть