Стало відомо, як виглядатиме iPad mini 6

У Мережі з’являється все більше й більше даних про iPad mini 6, який повинен бути презентований вже найближчим часом. Очікується, що його презентують в рамках весняної конференції Apple, на якій повинні також показати оновлений iPad Pro, Apple AirPods, Apple TV та нарешті показати довгоочікувані мітки Apple AirTags.

Зараз у Мережі з’явилися зображення iPad mini 6, які демонструють, як виглядатиме новий планшет та які у нього будуть фішки. Що важливо, iPad mini 6 стане першим поколінням у модельному ряду iPad mini, яке отримає оновлений дизайн – тепер у нього буде симетрична плоска рамка по всьому периметру, як у iPad Air 4.

Модель все ще буде оснащена одинарною основною камерою без LED-спалаху. Діагональ девайса буде складати 8.4 дюйма, тип матриці очікується найновіший – miniLED (такий самий дисплей очікується в iPad Pro 2021). За роботу планшета буде відповідальний чіпсет Apple A14X, який буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління.

До важливих фішок нового iPad mini варто віднести також підтримку роз’єма USB-C – це свідчить про те, що компанія Apple планує перевести на цей роз’єм не лише свої професійні планшети, але й більш прості та доступні варіанти. Девайс повинен отримати три конфігурації внутрішньої пам’яті – 64 ГБ, 128 ГБ та 256 ГБ. Презентація iPad mini 6 очікується 23 березня.

Не пропустіть