Стало відомо, що очікує старі Android-смартфони у 2021 році

За словами експерта в тестуванні цифрової продукції, старі Android-смартфони, які працюють під управлінням операційної системи Android 7.1.1 та старіших версій вже у 2021 році очікується закінчення сертифікації DST Root X3. Слід розуміти, що цей сертифікат досить важливий, адже саме завдяки ньому на сайтах з шифруваннях з’явився перехресний підпис.

Це може створити труднощі при доступі до майже третини доменів, тобто до більш ніж 200 мільйонів сайтів зі всіх країн світу. Експерти заявляють, що близько 13 відсотків користувачів Android-смартфонів зараз використовують операційну систему Android 7.1.1 та старіших версій.

По суті, вирішення цієї проблеми досить просте – слід купити новий смартфон, але такої можливості у багатьох може не бути. Також це можна виправити, встановивши альтернативний браузер, наприклад, Mozilla Firefox для Android, але слід розуміти, що тут також є свої обмеження – браузер доступний лише для операційної системи Android 5.0 та новіших. Така перевага у Mozilla Firefox є завдяки тому, що він використовує власні сертифікати.

Не пропустіть