UPG_price_d+m

Стало відомо, коли Apple випустить MacBook Pro та MacBook Air з OLED-екраном

Очікується, що Apple випустить свої перші iPad з OLED-дисплеєм наступного року, починаючи з iPad Pro. Однак тим, хто чекає на MacBook Pro з OLED-дисплеєм, доведеться почекати… ще кілька років.

Що відомо MacBook Pro з OLED

У новій записці для інвесторів, з якою ознайомився 9to5Mac, аналітик Джефф Пу з Haitong Intl Tech Research підтверджує численні повідомлення про те, що OLED-версії 11-дюймового та 12,9-дюймового iPad Pro готуються до випуску в наступному році. Пу зазначає, що Apple планує поставити 10 мільйонів iPad Pro з OLED-дисплеєм до 2024 року.

А як щодо MacBook Pro? У сьогоднішньому звіті Пу каже, що Apple планує оновити 14-дюймові та 16-дюймові моделі MacBook Pro OLED-екранами десь у 2026 році. Наразі в MacBook Pro використовується міні-світлодіодний дисплей, який Apple називає Liquid Retina XDR.

Хоча міні-світлодіодні екрани, що використовуються в MacBook Pro, отримали широку популярність, OLED-дисплеї мають ряд власних переваг. Зрештою, Apple використовує OLED-екрани для iPhone, починаючи з iPhone X.

OLED-екрани відомі своїм чудовим коефіцієнтом контрастності, оскільки кожен піксель випромінює власне світло, що дозволяє отримати справжній чорний колір, коли пікселі вимкнені. Це також може допомогти поліпшити кути огляду. OLED-панелі також можуть бути тоншими та гнучкішими, ніж міні-світлодіоди, що робить їх ідеальними для більш витонченого дизайну пристроїв.

З іншого боку, OLED-дисплеї можуть бути більш сприйнятливими до вигорання екрана. Вигоряння спричинене статичним зображенням, що залишається на дисплеї протягом тривалого періоду часу. Коли це відбувається, на екрані залишається видимий слід цього зображення, незалежно від того, що ви дивитеся.

Також повідомлялося, що Apple працює над OLED-версією MacBook Air. Однак наразі очікується, що спочатку OLED з’явиться на MacBook Pro.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть