Стало відомо, коли Apple випустить AirPods 3 і mini LED iPad

Apple випустить AirPods 3 і mini LED iPad в першому півріччі 2021 року.

Які новинки готується представити Apple в першій половині 2021 року? За словами одного з найвідоміших аналітиків в галузі, до липня наступного року ми побачимо як iPad з міні-світлодіодним дисплеєм, так і навушники AirPods 3.

У своєму останньому дослідницькому звіті відомий аналітик Мінг Чі-Куо повідомив, що виручка Apple в 2021 році зросте до 100% в річному численні через заміну компонентів акумулятора iPhone 13.

В акумуляторах iPhone 12 використовується комбінація м’яких і жорстких плат, а смартфони лінійки iPhone 13 мають повністю перейти на технологію м’яких плат. Акумулятор нового типу допоможе заощадити дорогоцінний внутрішній простір iPhone і буде коштувати менше.

Якщо вірити аналітику, підприємство Taiwan Career Technology знову стане ключовим постачальником для всієї продуктової лінійки Apple в 2021 році, зокрема для iPhone 13, який вийде в другій половині наступного року, і нових AirPods і mini LED iPad, які з’являться в першому півріччі. У планшетах дебютує нова технологія дисплеїв, а нові AirPods 3, як очікується, отримають такий же дизайн, як у актуальних AirPods Pro.

Джерело gsmarena
Не пропустіть