Стало відомо, коли Apple презентує перший гнучкий iPhone

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо, який відомий своєю точною інформацією щодо планів компанії Apple, поділився подробицями про те, яким буде перший гнучкий смартфон компанії. Модель вже в розробці, вона буде оснащена 8-дюймовим гнучким OLED-дисплеєм з роздільною здатністю QaudHD+ та повинна бути презентована вже у 2023 році.

Очікується, що дисплеї для першого гнучкого флагманського смартфона Apple буде поставляти компанія Samsung. Як заявляє аналітик, компанія планує поставки приблизно 15-20 мільйонів гнучких iPhone, що, вочевидь, пов’язано зі справді високою ціною, яку компанія виступить за такий девайс.

Серед важливих даних про смартфон аналітик згадує про нанопокриття з використанням частинок срібла. Нова технологія повинна бути потенційно дуже важливою у гнучких девайсах, особливо у тих, в яких передбачено більше одного згину. Вочевидь, за два роки, які ще є до випуску смартфона, у ньому буде застосовано багато інших технологій, які зараз не використовуються, але про це стане відомо вже ближче до виходу моделі, або й на самій презентації.

Також аналітик слушно підмітив, що після виходу гнучкого iPhone гнучкі смартфони загалом стануть обов’язковими для всіх великих виробників, як наступний крок після флагманських моделей. Крім цього, він вважає, що компанія зможе випустити один з найбільш популярних девайсів цього форм-фактору.


Не пропустіть