Стало відомо, коли Apple презентує бюджетний iPhone SE з більшим дисплеєм

З усього модельного ряду iPhone саме модель SE у багатьох користувачів викликає найбільший інтерес завдяки своїй доступній відносно інших смартфонів Apple ціні. Зараз стало відомо, що цього року нас очікує iPhone SE+ 5G, завдяки якому весь модельний ряд смартфонів Apple буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. Слід зазначити, що у смартфона буде дисплей з діагоналлю 4.7 дюйма.

Варто зауважити, що досить дивно, що компанія Apple додасть “Plus” до назви смартфона, враховуючи, що раніше цей індекс використовувався для позначення моделей з більшою діагоналлю дисплея. Здивування викликає і використання індекса “5G”, адже останній раз, коли компанія Apple додавала у назву смартфона назву нових мереж, у яких він може працювати, був був майже 15 років тому, під час випуску iPhone 3G. Цілком можливо, що назва в результаті буде не такою, або лише частково такою.

Окрім цього, інсайдерам вже відомо про iPhone, який повинен вийти у 2023 році. Очікується, що модель отримає оновлений дисплей з діагоналлю 5.7 дюйма, що також буде вперше для iPhone SE і для модельного ряду iPhone загалом. Решта його характеристик, щоправда, поки залишаються невідомими.

Нагадаємо, що iPhone SE, який вийде цього року, повинен отримати дисплей з діагоналлю 4.7 дюйма, чіпсет Apple A15 Bionic, покращений сенсор основної камери та підтримку роботи в мережах п’ятого покоління. Очікується, що модель буде презентовано разом з iPad Air 5-го покоління вже весною.


Не пропустіть