ССО ЗСУ озброять новими українськими ударними БПЛА “PUNISHER”

Український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс “PUNISHER” успішно пройшов польові випробування. Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на представника підприємства UA Dynamics.

Випробування комплексу відбувалися на одному з полігонів Збройних Сил України. Ударно-розвідувальний комплекс розробила команда підприємства “UA Dynamics”. Безпілотний літальний апарат схвалений до бойового застосування Силами спеціальних операцій Збройних Сил України.

Найближчим часом перші п’ять комплексів будуть передані бойовим підрозділам ССО ЗС України, екіпажі яких будуть підготовані інструкторами компанії “UA Dynamics”.

«Під час війни команда UA Dynamics працює виключно на перемогу. Ми не продаємо комплекси та не отримуємо прибутку», – розповідають на підприємстві.

Всі комплекси збираються коштом допомоги волонтерських фондів і благодійних внесків патріотичної спільноти та передаються підрозділам ССО ЗСУ безоплатно.

Характеристики “PUNISHER”:

  • МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ – 198 км/г
  • КРЕЙСЕРСЬКА ШВИДКІСТЬ – 22 М/С
  • ЧАС ПОЛЬОТУ – 90 ХВ.

Безпілотник використовує 75-мм малогабаритні некеровані фугасні авіабомби довжиною 500-мм, які призначені для знищення або виведення з ладу стаціонарних споруд/рухливих пунктів керування/легкої бронетехніки/транспорту/піхоти.

Концепцію багаторазового ударного безпілотника створено ветеранами російсько-української війни для ведення спеціальної розвідки та реалізації тактики нальотів на важливі військові об’єкти з посиленим захистом у глибокому тилу супротивника.

Основними завданнями комплексу є знищення сил і засобів супротивника та створення постійного психологічного тиску.Не пропустіть