США можуть обмежити продаж американських чипів Huawei, незважаючи на незгоду з цим Трампа

Цікаво, чим на це відповість китайська сторона

Американське агентство Reuters, посилаючись на власні джерела, опублікувало матеріал, у якому розповіло про факт продовження розгляду владою Сполучених Штатів різних можливостей покарати Huawei. США можуть обмежити продаж американських чипів китайській компанії, незважаючи на незгоду з цим чинного президента країни Дональда Трампа.

Нагадаємо, що деякий час тому Трамп виступив з офіційною заявою, згідно з якою він вважає неприпустимим забороняти американським компаніям продавати власні технології. Але, незважаючи на це, судячи з даних джерел Reuters, ще минулого четверга, 20 лютого, у Вашингтоні пройшла міжвідомча нарада, на якій обговорювалися питання національної безпеки і експорту в Китай. Там же було обговорено і питання про можливість введення нових обмежень на продаж чипів Huawei.

Що цікаво, у травні поточного року виповниться рівно рік події, яка сильно змінило відносини Китаю і США – тоді технологічна корпорація була внесена до чорного списку, в зв’язку з чим компанії був перекритий шлях до покупки компонентів і технологій американських виробників.

Джерело REUTERS

Не пропустіть