Співробітники Apple забрали секрети з собою

За даними Bloomberg, Apple довелося переглянути свій підхід до корпоративних секретів і захисту інформації про продукти, які знаходяться в розробці. Співробітникам компанії доводиться працювати вдома в умовах самоізоляції, а тепер їм ще й дозволяється брати з собою з офісу продукти, які вони розробляють.

При цьому співробітникам необхідно отримати дозвіл віце-президента Apple і самостійно забезпечити конфіденційність. Якщо станеться витік, винному в цьому загрожує звільнення та інші штрафні санкції, аж до судового розгляду. Топ-менеджмент компанії постійно ревізує списки працівників, допущених до тих або інших продуктів, що знаходяться в розробці.

Джерела Bloomberg стверджують, Що в даний час Apple розробляє нові моделі iPhone, HomePod, Apple TV, MacBook Pro, iPad, Apple Watch і iMac. Повне призупинення роботи над цими продуктами негативно позначилася б на фінансових показниках компанії. Зараз Apple намагається продумати стратегію, яка дозволила б інженерам створювати і тестувати ці продукти в домашніх умовах так само ефективно, як у спеціальних лабораторіях.

Інженерам Apple, які працюють з софтом, набагато простіше, адже все, що їм потрібно – комп’ютер для програмування. Вони ведуть розробку нового софта, а також оновлених версій додатків і операційних систем, в тому числі iOS 14, випуск якої запланований на осінь.

За чутками, раніше Apple довелося відмовитисявід випуску недорогої моделі iPhone і геолокаційного маячка AirTag. Тим не менш, компанія випустила нові моделі MacBook Air і iPad Pro, а також оновлену модифікацію комп’ютера Mac mini зі збільшеним об’ємом пам’яті. Повноцінної презентації цих новинок не було, вони були лише анонсовані прес-релізами та на сайті Apple.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть