Snapdragon 865 засвітився в Geekbench: наскільки він продуктивніший від 855 Plus

Очікується, що прийдешній процесор від Qualcomm дебютує в кінці цього року, а першим смартфоном на його основі стане Galaxy S11

У популярному бенчмарку Geekbench 4 засвітився невідомий смартфон на базі ще не представленого процесора від Qualcomm. Точна назва чіпсета невідомо, але, за чутками, синтетичний тест пройшов Snapdragon 865 – прийдешній флагман американської корпорації.

У одноядерному тесті Geekbench 4 процесор набрав 4 149 балів, а в багатоядерному – 12 915 очок. Оскільки в бенчмарку напевно протестували не фінальний зразок чіпсета, велика ймовірність, що продуктивність Snapdragon 865 після анонсу може трохи відрізнятися.

Але результати синтетичних тестів дають приблизне уявлення про «потужності» прийдешньої новинки. Для порівняння, геймерський смартфон Xiaomi Black Shark 2 Pro з недавно представленим Snapdragon 855 Plus набрав 3 632 і 11 304 балів в одноядерному і багатоядерному тестах відповідно.

З чуток, Qualcomm готує дві версії Snapdragon 865 під кодовими назвами Kona і Huracan. Вони обидві отримають підтримку оперативної пам’яті типу LPDDR5X і сховища стандарту UFS 3.0. Різниться між двома версіями полягатиме тільки в наявності підтримки 5G.

Очікується, що першими пристроями на базі Snapdragon 865 стануть прийдешні флагмани Samsung в особі наступників серії Galaxy S10. На це натякають чутки про те, що заводи південнокорейської корпорації будуть виробляти майбутній чіпсет для Qualcomm. Коли так відбувалося в минулому, смартфони Samsung першими отримували передові американські процесори.


Не пропустіть