Смартфони на Android в Китаї почали показувати неправильний час

Ця проблема не проявилася на смартфонах Apple iPhone

Вчора ввечері в Китаї сталася досить дивна подія, причина якої поки що не розкрита. Багато користувачів смартфонів, які працюють під управлінням операційної системи Android, підтвердили, що їхні смартфони почали показувати неправильний час.

Як повідомляє MyDrivers, час, який відображався на екрані смартфонів, відставав від фактичного часу в Пекіні. У більшості випадків затримка становила від 16 до 17 хвилин. Це викликало занепокоєння користувачів, деякі вирішили, що їхні пристрої вийшли з ладу.

Примітно, що ця проблема не проявилася на смартфонах Apple iPhone. Також відомо, що проблема проявилася в різних регіонах Китаю незалежно від бренду і моделі смартфона (але всі вони були Android-пристроями).

Користувачі намагалися перезавантажити смартфони, але це не вирішило проблему. Повідомляється, що цей збій привів до інших проблем. Через помилки багато хто не міг використовувати смартфони для входу в метро, ​​що викликало скупчення народу.

Декому допомогло одноразове включення і виключення режиму польоту, інші стверджують, що відключення налаштувань і оновлювання інформації про час також допомагає. Досі незрозуміло, що стало причиною цього дивного явища.

Джерело MyDrivers
Не пропустіть