Сканер відбитків пальців Samsung Galaxy S21 Ultra працює швидше, ніж інші сканери

На 50% швидше, ніж було раніше.

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки технологічної індустрії. Цього разу він опублікував відео зі смартфоном Samsung Galaxy S21 Ultra. Сканер відбитків пальців пристрою працює дуже швидко.

На відео демонструється процес розблокування смартфона за допомогою нового ультразвукового сканера відбитків пальців виробництва компанії Qualcomm. Інсайдер здивований тим, що він працює миттєво — навіть швидше, ніж на всіх представлених на ринку смартфонах.

Нагадаємо, смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra отримав новітній сканер відбитків пальців Qualcomm 3D Sonic Sensor Gen 2, розмір якого становлять 8×8 мм. Для порівняння, розмір моделі першого покоління становить 4×9 мм. Тобто площа поверхні сканера була збільшена на 77%. Це дозволяє уникнути помилкових дотиків, а також збирати в 1,7 рази більше даних під час кожного сканування.

Сама компанія Qualcomm обіцяє, що сканування відбитків пальців для розблокування телефону працює на 50% швидше, ніж було раніше.

Лінійка Samsung Galaxy S21 надійде в продаж 5 лютого.

Джерело Gizchina
Не пропустіть