6 цікавих додатків які пропонує Google, щоб позбутися залежності від гаджетів

Чи відомий вам термін — фаббінг? Не чули?

Вам варто знати, що зустрічаєтесь ви з ним кожен день, а простіше кажучи, це залежність від гаджетів. Щоб побороти цю залежність Google випустила 6 експериментальних додатків для Android пристроїв. Звичайно, щоб скористатися ними, вам все ще потрібно користуватися телефоном, але розрахунки кажуть, що це буде тривати не так довго.

Paper Phone

Найрадикальніший та найцікавіший експеримент, де вам пропонують видрукувати собі паперовий смартфон. Це може бути листок з контактами, нотатками та подіями. Головне те, що є де сховати кредитну картку.

Unlock Clock

Додаток пропонує Вам живі шпалери, які показують кількість розблокувань вашого пристрою.

Post Box

Кількість повідомлень котрі приходять до вас за день, будуть висвічуватись «дозовано», по кілька разів на день. Отримувати повідомлення ви будете відразу всі.

We Flip

Чудова гра для компаній. Усі учасники гри активують додаток та відкладають гаджети в сторону. Коли хтось перший розблокує свій пристрій — гра закінчується.

Desert Island

Гра полягає в тому, що ви вибираєте тільки найнеобхідніші програми, після чого усі інші «зникають». Через добу система пропонує повторити гру, викресливши зі списку на одину програму більше.

Morph

Система цього додатку підлаштовується під вас, та видає лише необхідні вам додатки та сповіщення. Наприклад, якщо ви на роботі — календар та пошту.

Джерело Google
Не пропустіть