Samsung заявляє, що додасть до Bixby штучний інтелект, подібний до ChatGPT

Samsung може вдосконалити Bixby за допомогою генеративного штучного інтелекту. Інформація надійшла від високопоставленого керівника Samsung, який підтвердив плани компанії в інтерв’ю CNBC, проведеному минулого місяця.

“З появою генеративного ШІ та технології LLM (великої мовної моделі), я вважаю, що ми повинні переосмислити роль Bixby, щоб Bixby міг бути оснащений генеративним ШІ і стати більш розумним у майбутньому”, – сказав Вон-джун Чой, виконавчий віцепрезидент мобільного бізнесу Samsung, в інтерв’ю виданню.

Bixby існує вже досить давно, і поки Samsung зайнятий додаванням функцій Galaxy AI до своїх різних додатків і сервісів, голосовий помічник не отримав достатньої уваги, коли справа доходить до можливостей генеративного ШІ.

На жаль, Samsung не поділилася подробицями про те, як вона планує впровадити ШІ в Bixby. Невідомо, чи перетвориться Bixby на повноцінного розмовного чат-бота зі штучним інтелектом, як ChatGPT і Google Gemini, але, за словами керівника Samsung, компанія “наполегливо працює” над тим, щоб додати функції генеративного ШІ до свого основного цифрового асистента.

Раніше Samsung заявляла, що Bixby буде співіснувати з Galaxy AI на її смартфонах. Під час виставки CES 2024 компанія згадала, що ШІ допоможе SmartThings і Bixby працювати разом.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть