Samsung представила розкладачку Galaxy Z Flip 6, яка втілює найкращі характеристики Galaxy S24 в компактному корпусі

Samsung анонсувала смартфон Galaxy Z Flip 6 на своєму останньому заході Unpacked, і це оновлення, яке ввібрало в себе деякі з найкращих функцій S24 у компактному складаному корпусі. Новий дизайн, оновлена система камер і найбільший на сьогодні акумулятор у смартфоні Z Flip.

Система камер має оновлений дизайн з корпусом об’єктива, підібраним за кольором. Нова основна камера з роздільною здатністю 50 Мп та надширококутний датчик з роздільною здатністю 12 Мп, такий самий, як і в базовому Galaxy S24. Ця система включає автоматичне кадрування з зумом та алгоритм штучного інтелекту для кращих портретів.

Акумулятор ємністю 4000 мАг є найбільшим у цій категорії продуктів. Знову ж таки, це такий самий розмір акумулятора, як і в Galaxy S24. Samsung також рекламує свої можливості швидкої зарядки, кажучи, що телефон може досягти 50-відсоткового заряду всього за 30 хвилин. Це досить пристойний показник.

Базова оперативна пам’ять отримала оновлення – 12 ГБ з 8 ГБ, а 6,7-дюймовий AMOLED-екран може похвалитися частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю 2600 ніт. Екран обкладинки – 3,4-дюймовий Super AMOLED-дисплей з частотою оновлення 60 Гц. Програмне забезпечення включає в себе нові інтерактивні та генеративні шпалери, а також режим фотографій, який змінює колір залежно від часу та погоди. Телефон може отримати доступ до безлічі нових віджетів, з новими комбінаціями розмірів, які дозволяють розміщувати кілька віджетів на одному екрані обкладинки. З’явилася нова функція текстових повідомлень, яка аналізує останні сім повідомлень, щоб запропонувати варіанти відповідей.

Що стосується дизайну, то з’явилося кілька нових кольорів, таких як сріблястий, жовтий і синій. Samsung також продає деякі ексклюзивні кольори, такі як білий та персиковий. Попередні замовлення доступні вже зараз, а для тих, хто зробить це раніше, передбачений бонус. Замовлення зараз автоматично переведе вас на наступний розмір сховища. Ціна Samsung Galaxy Z Flip 6 починається від 1100 доларів.

Джерело Engadget

Не пропустіть