Samsung представила новий монітор — це смарт-телевізор з функціями ПК

Він навіть підтримує AirPlay 2 і Wireless DeX.

Samsung представила новий монітор «все в одному». Пристрій з модельним номером 32M70A є смарт-телевізором на базі Tizen з можливостями ПК. Це також перший смарт-телевізор бренду з вбудованими Wi-Fi, Bluetooth і функцією Wireless DeX, який також сумісний з AirPlay 2.

Пристрій можна використовувати не тільки в якості традиційного монітора — він дозволяє вирішувати багато завдань без підключення до комп’ютера. Оскільки монітор працює під управлінням ОС Tizen від Samsung, ви можете використовувати його як смарт-телевізор. Він надає доступ до Netflix, Apple TV, Prime, Hulu і YouTube. Можна завантажити більше додатків через вбудований магазин додатків.

Підключитися до комп’ютерної мережі можна через адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi 5. Також є вбудований Bluetooth 4.2. Комп’ютер до монітора можна підключити через інтерфейс USB Type-C. Також варто відзначити наявність двох роз’ємів HDMI 2.0 і двоканальних динаміків.

Всього на ринку буде представлено три варіанти: модель M5 Full-HD з діагоналями 27 і 32 дюйма і 32-дюймова модель M7 Ultra HD. Придбати варіанти M5 можна буде починаючи з цього місяця за 230 і 280 доларів відповідно, а модель M7 буде доступна на початку грудня за 400 доларів.

Джерело engadget
Не пропустіть