Samsung представила домашніх роботів, які будуть прибиратися за вас вдома

Компанія Samsung показала трьох футуристичних домашніх роботів. Один з них буде доступний для покупки в США в першій половині цього року.

Samsung Bot Care — це робот-помічник і робот-компаньйон. Він вивчає розклад, звички його власників і відправляє важливі нагадування протягом дня.

Другий робот називається Samsung Bot Handy. Назва цієї моделі розкриває її функції: цей робот може піднімати предмети різного розміру, форми і ваги. Samsung стверджує, що він може мити посуд, прати, прибирати кімнати, накривати на стіл і навіть наливати вино.

Крім того, на CES 2021 компанія Samsung також представила робот-пилосос JetBot 90 AI +. Він отримав датчик LiDAR і 3D датчики для відстеження місцезнаходження і розпізнавання об’єктів. Він оснащений щіткою, що очищується самостійно, а також автоматично повертається на станцію очищення. Samsung JetBot 90 AI + можна керувати через додаток Samsung SmartThings. На відміну від перерахованих вище роботів, цей надійде в продаж в США в першому півріччі 2021 року.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть