Samsung готує 6 гнучких пристроїв у 2024 році

Корейська компанія Samsung планує розширити своє портфоліо гнучких пристроїв, запустивши до 6 складних девайсів у 2024 році. Крім цього, повідомляється, що бренд також планує переглянути свою S-серію, видаливши модель з індексом Plus наступного року.

Так, як стверджують інсайдери, Samsung планує зробити значні зміни наступного року. Бренд може запустити до 6 складних пристроїв наступного року, а саме Galaxy Z Flex, Z Fold Ultra, Z Flip Ultra, і, зокрема, Z Tab. Звичайні Galaxy Z Fold і Galaxy Z Flip також ввійдуть в модельний ряд 2024 року. Моделі з позначенням “Z Ultra” матимуть дисплеї Samsung з роздільною здатністю 4К, тоді як звичайні моделі “Z” отримають дисплеї QHD від BOE. Крім того, Z Flip може мати дисплей від Samsung з роздільною здатністю 2К або панель FHD від BOE.

Особливо слід зазначити, що Samsung Galaxy Z Flex буде пристроєм з потрійним згином, що означає, що він згинається у три частини, на відміну від звичайних складних телефонів. Крім того, компанія, очевидно, також працює над складним планшетом під назвою Galaxy Z Tab. Оскільки це буде складний планшет, можна очікувати, що він матиме порівняно великий дисплей.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть