Samsung Galaxy Watch FE – розширені можливості для ще більшої кількості користувачів

Galaxy Watch FE надає комплексну інформацію про стан здоров'я та пропонує можливості екосистеми Galaxy. І все це у стильному дизайні

Samsung Electronics презентує Galaxy Watch FE1 – нове доповнення до лінійки смартгодинників Samsung, що покликані розширити можливості ще більшої кількості користувачів. Увібравши в себе революційну апаратну продуктивність і розширені функції моніторингу2 здоров’я та фітнесу Galaxy Watch, Galaxy Watch FE вирізняється стильним дизайном і міцним корпусом. Цей новий смартгодинник ідеально підходить для тих, хто хоче покращити своє самопочуття та загальний стан здоров’я.

«Компанія Samsung прагне надати можливості моніторингу стану самопочуття та фітнес-тренувань якомога більшій кількості людей по всьому світу, допомагаючи їм щодня вносити зміни, необхідні для досягнення поставлених цілей», – говорить Дзюнхо Парк, віцепрезидент і керівник групи планування продуктів екосистеми Galaxy, підрозділу Mobile eXperience Business компанії Samsung Electronics. «Galaxy Watch FE – новинка у нашому портфоліо носимих пристроїв, що пропонує доступ до персоналізованих даних про стан здоров’я, які дають змогу користувачам бути більш вмотивованими та залишатися здоровими протягом усього дня».

Стиль і довговічність, що сприяють щоденному гарному самопочуттю

Смартгодинник Galaxy Watch FE, розміром 40 мм, має оновлений дизайн та буде доступний в Україні у двох кольорах – чорному та рожевому золоті – з новими ремінцями3, що оздоблені синьою та помаранчевою прошивкою, які підсилюють дизайн та надають йому стильного вигляду, що доповнить будь-який образ. Крім того, Galaxy Watch FE пропонує безліч нових циферблатів, які дозволяють налаштувати свій годинник, а ремінець легко змінюється одним натисканням кнопки, щоб годинник відповідав вашому стилю. Galaxy Watch FE оснащений Sapphire Crystal – надзвичайно міцним сапфіровим склом, що гарантує захист від подряпин під час щоденного використання.

Покращуйте здоров’я щодня та будьте більше продуктивними

Galaxy Watch FE пропонує безліч покращених функцій для фітнесу та гарного самопочуття, які цілодобово надають персоналізовані та дієві поради, адже пристрій оснащений вдосконаленим датчиком BioActive від Samsung. Щоб мати міцний сон та чудово починати свій день, Galaxy Watch FE пропонує безліч розширених функцій для сну4 – від моніторингу режиму сну до інформації про сон sleep coaching5 та допомоги у створенні сприятливого середовища6. Крім того, користувачі можуть стежити за станом свого серця за допомогою набору функцій для моніторингу. Galaxy Watch FE пропонує функцію HR Alert для виявлення аномально високої або низької частоти серцевих скорочень і функцію сповіщення про нерегулярний серцевий ритм (IHRN)7 для проактивного моніторингу серцевих ритмів, які можуть свідчити про миготливу аритмію (фібриляцію) передсердь (Afib). Крім того, користувачі можуть відстежувати артеріальний тиск8 та ЕКГ9.

Нові смартгодинники мають понад 100 різних програм тренувань, тож користувачі можуть відстежувати прогрес прямо на своєму зап’ясті. Для бігунів корисним буде аналіз бігу, який допомагає не тільки аналізувати загальну продуктивність, щоб максимізувати свою ефективність, але також може надати ідеї та рекомендації, які допоможуть запобігти травмам, щоб користувачі могли досягати своїх цілей. Крім того, відображення персоналізованої зони серцебиття10 дозволить користувачам встановлювати власні цілі на основі їхніх фізичних можливостей.

Щобільше, Galaxy Watch FE допоможе лишатися вмотивованими. Функція Body Composition11 надає вичерпні дані про тіло та фізичну форму як індикатори для відстеження прогресу. Користувачі можуть отримувати мотиваційні повідомлення протягом своєї оздоровчої подорожі, щоб продовжувати вдосконалюватися.

Досвід на базі екосистеми12 Galaxy

Як і кожна серія Galaxy Watch, версія FE пропонує безперебійний зв’язок між пристроями екосистеми Galaxy. Швидко і легко знаходьте свій телефон, коли він від’єднаний від годинника, за допомогою функції Find My Phone13. Віддалено керуйте підключеною камерою смартфона Samsung за допомогою Camera Controller14, щоб перемикати режими, змінювати кут зйомки або масштабування просто зі свого зап’ястя. Galaxy Watch FE підтримує Google Pay15, тобто користувачі можуть оплачувати покупки, приклавши смартгодинник до термінала.

Доступність16

Galaxy Watch FE надходитиме у продаж протягом літа. В Україні придбати новинку можна буде наприкінці серпня 2024 року.

Технічні характеристики

Galaxy Watch FE
Матеріал та колір17 Алюмінієвий корпус

Чорний, Рожеве золото

Розміри18 та вага19 39.3 x 40.4 x 9.8 мм / 26.6 г
Дисплей 1.2-дюйма, 396×396, Super AMOLED, Full Color Always On Display
Процесор Exynos W920 Dual Core 1.18G Гц
Пам’ять і сховище 1.5 Гб оперативної пам’яті + 16 Гб вбудованої
Акумулятор20

(типово)

247 мА∙год

Бездротова зарядка WPC

ОС21 Wear OS від Samsung
Користувацький інтерфейс One UI 5 Watch
Сенсори Сенсор BioActive від Samsung (оптичний датчик серцебиття + електричний датчик серцебиття + аналіз біоелектричного імпедансу), акселерометр, барометр, гіроскоп, геомагнітний датчик, датчик освітленості
Підключення LTE22, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5G Гц, NFC, GPS/ Beidou/Galileo
Захист 5ATM + IP6823 / MIL-STD-810H
Сумісність Android 11.0 або новіша версія та 1.5 Гб пам’яті24
1 Доступність може відрізнятися залежно від ринку, моделі та підключеного смартфона. Усі функціональні можливості, характеристики, технічні дані та інша інформація про продукт, зазначена вище, зокрема переваги, дизайн, ціни, компоненти, продуктивність, доступність і можливості продукту, можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
2 Призначено лише для загальних оздоровчих та фітнес-цілей. Не призначений для використання для виявлення, діагностики, лікування, моніторингу або управління будь-яким медичним станом або захворюванням. Будь-яка інформація, пов’язана зі здоров’ям, отримана через пристрій та/або застосунок, не повинна розглядатися як медична порада. Користувачі повинні звертатися за будь-якою медичною порадою до лікаря. Певні функції можуть відрізнятися залежно від ринку, оператора або підключеного пристрою.
3 Продається окремо. Доступність ремінців залежить від ринку або оператора.
4 Функції сну призначені лише для загальних оздоровчих та фітнес-цілей. Вимірювання призначені лише для особистого використання. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем.
5 Потрібні дані про сон щонайменше за 7 днів, включно з 2 вихідними.
6 Доступно на розумних пристроях, зареєстрованих у SmartThings. Потрібна остання версія мобільних застосунків Samsung Clock та SmartThings.
7 Функція IHRN доступна лише на деяких ринках. Доступна на пристроях з Wear OS версії 4.0 або новішої. Функція не призначена для забезпечення отримання сповіщення про кожен епізод нерегулярного ритму, що може свідчити про наявність фібриляції передсердь, а відсутність сповіщення не означає, що захворювання відсутнє. Він не призначений для користувачів з іншими встановленими аритміями. Функції підтримуються за допомогою застосунку Samsung Health Monitor. Доступність може залежати від ринку або пристрою. Через ринкові обмеження в отриманні схвалення/реєстрації як програмного забезпечення як медичного пристрою (SaMD), він працює лише на годинниках і смартфонах, придбаних на ринках, де наразі доступна послуга (однак послуга може бути обмежена, коли користувачі подорожують до країн, де немає цієї послуги). Цей застосунок можна використовувати для вимірювання тільки у віці 22 років і старше.
8 Функція вимірювання артеріального тиску доступна лише на деяких ринках. Щоб забезпечити точність, користувачі повинні калібрувати пристрій кожні чотири тижні за допомогою звичайного тонометра. Функція вимірювання артеріального тиску не може діагностувати гіпертонію, інші захворювання або перевіряти наявність ознак серцевого нападу. Вона не призначена для заміни традиційних методів діагностики або лікування кваліфікованим медичним працівником.
9 Функція ЕКГ доступна лише на деяких ринках. Вона не призначена для заміни традиційних методів діагностики або лікування. Функція не призначена для користувачів з встановленими аритміями, окрім фібриляції передсердь. Користувачі не повинні інтерпретувати або вживати клінічних заходів на основі даних пристрою без консультації з кваліфікованим медичним працівником.
10 Щоб оновити діапазони кожної зони частоти серцебиття для бігу на основі серцево-легеневих можливостей, необхідно бігати на просто неба понад 10 хв з постійною швидкістю 4 км/год або швидше.
11 Функцію Body composition не слід використовувати, якщо у вас є імплантований кардіостимулятор або інші імплантовані медичні пристрої, або якщо ви вагітні. Результати вимірювань можуть бути неточними, якщо вам менше 20 років. Призначено лише для загального оздоровлення та фітнесу.
12 Доступність певних застосунків/функцій може залежати від ринку, оператора або підключеного пристрою.
13 Ця функція вимагає, щоб годинник користувача був сполучений з телефоном і щоб він увійшов до того самого облікового запису Samsung. Доступність залежить від ринку та підключеного пристрою.
14 Контролер камери підтримується на Galaxy Watch4 і більш пізніх моделях Galaxy Watch у поєднанні з серією Galaxy S9 і новішими моделями. Функція масштабування за допомогою контролера камери доступна на Samsung Galaxy Watch4 і більш пізніх моделях Galaxy Watch, які поєднані зі смартфонами серій Galaxy S, Galaxy Note і складаних Galaxy з інтерфейсом One UI 5.1 або новішої версії з підтримкою контролера камери.
15 Доступність Google Pay та його функцій може залежати від ринку та смартфона, до якого він підключений.
16 Доступність може залежати від ринку або оператора. Підтримувані моделі, кольори, розміри та діапазони можуть відрізнятися залежно від ринку або оператора.
17 Доступність кольорів може відрізнятися залежно від ринку.
18 Вимірювання без датчиків здоров’я.
19 Вимірювання без ремінця.
20 Фактичний час роботи акумулятора може відрізнятися залежно від мережевого середовища, особливостей використання та інших факторів.
21 Wear OS від Samsung працює з телефонами, на яких встановлено найновішу версію Android (за винятком версії Go та телефонів без Google Play Store). Підтримувані функції можуть відрізнятися на різних платформах і ринках, а сумісність може змінюватися.
22 Підключення до мережі LTE доступне лише в моделях з підтримкою LTE.
23 Galaxy Watch FE водонепроникний на глибині до 50 метрів протягом 10 хвилин за стандартом 5ATM. Він не підходить для дайвінгу або занять спортом під високим тиском. Якщо пристрій або ваші руки намокли, перед початком роботи з ним їх слід ретельно висушити. Galaxy Watch FE забезпечує захист від проникнення пилу та прісної води (IP68) на глибину до 1,5 метрів протягом 30 хвилин. Додаткову інформацію, зокрема інструкції з догляду та використання, див. у посібнику користувача.
24 Активація пристрою можлива лише після підключення до смартфона, який підтримує Google Mobile Services. Сумісні пристрої можуть відрізнятися залежно від ринку, оператора або пристрою.

 


Не пропустіть