Samsung Galaxy S25 Ultra може отримати два ключових оновлення камери

За останні кілька місяців ми вже бачили кілька витоків інформації про серію Galaxy S25, попри те, що запуск телефонів очікується лише в січні 2025 року. Зовсім недавно ми чули чутки про налаштування камери S25 Ultra, а тепер ще один інформатор поділився подробицями.

Інсайдер Ice Universe стверджує на Weibo, що Galaxy S25 Ultra буде оснащений системою з чотирьох задніх камер. Це сталося після того, як два інших джерела стверджували, що Samsung може перейти на систему з потрійною камерою – твердження, яке Ice Universe тоді спростував.

У будь-якому випадку, джерело стверджує, що Galaxy S25 Ultra збереже 200-мегапіксельну основну камеру і 50-мегапіксельну 5-кратну камеру. Однак, схоже, що надширококутний датчик і 3-кратну камеру буде оновлено. Зокрема, Ice Universe стверджує, що телефон матиме надширококутну камеру на 50 Мп та 50 Мп 3-кратну камеру.

Оновлена 3-кратна камера була б давно назрілим кроком, оскільки Samsung застрягла з невеликим 10-мегапіксельним 3-кратним сенсором з Galaxy S21 Ultra 2021 року. Телефотокамера з високою роздільною здатністю дозволила б Samsung використовувати піксельне розбиття на цьому телеоб’єктиві, що потенційно покращило б якість 3-кратних і портретних знімків в умовах низької освітленості. Збільшена кількість мегапікселів також буде корисною для гібридного зуму, покращуючи якість зображення в діапазоні від 3-кратного до 5-кратного. Ми також бачили, що деякі телефони використовують телеоб’єктив для макрозйомки, тому камера з високою роздільною здатністю і підтримкою макрозйомки може забезпечити деталізовані знімки крупним планом.

Тим часом, 50-мегапіксельна надширококутна камера також поставила б телефон Samsung Ultra в один ряд з найкращими камерофонами. Такі пристрої, як Google Pixel 8 Pro та Xiaomi 14 серії, також пропонують надширококутні камери з високою роздільною здатністю, що використовують піксельне розбиття для кращої якості знімків в умовах недостатнього освітлення. Це також теоретично може дозволити надширокоформатний запис у 8K.

Однак цей останній витік може розчарувати деяких людей, які сподівалися на більш амбітне оновлення зуму камери. Раніше цього місяця два витоки стверджували, що S25 Ultra отримає 50-мегапіксельну камеру зі змінним телеоб’єктивом, здатну знімати зі збільшенням ~4x або ~7x.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть