Samsung Galaxy S21 і Xiaomi Mi 10T Lite стали частиною програми Google Android Enterprise Recommended

Програма Android Enterprise Recommended (AER) від Google — це ініціатива, яка сертифікує телефони Android для використання на підприємстві або в бізнесі. Тепер до списку сертифікованих пристроїв приєдналися смартфони Samsung Galaxy S21 і Xiaomi Mi 10T Lite.

Згідно зі звітом XDADevelopers, два вищезазначених смартфона тепер є частиною програми AER, в яку входять понад 150 телефонів від декількох великих брендів, таких як Motorola, OnePlus, OPPO, LG та інших. Щоб пройти сертифікацію, кожен смартфон повинен відповідати певній кількості вимог: зокрема відповідати мінімальним вимогам до обладнання, отримувати регулярні оновлення безпеки Android через 90 днів після випуску, а також виправлення від Google протягом 3 років.

У 2020 році, після випуску оновлення Android 11, сертифікат програми AER отримали смартфони Samsung Galaxy Note 20, Galaxy S20 і Galaxy Tab S7. Що стосується Xiaomi, то Mi 10T Lite — другий телефон китайського OEM-виробника без Android One, який отримав сертифікат AER. Першим став Redmi Note 9 Pro.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть