Samsung Galaxy Buds Live кинуть виклик Apple AirPods Pro

Компанія Samsung проведе презентацію, на якій покаже Galaxy Buds Live Buds, вже 5 серпня, разом зі смартфонами Samsung Galaxy Note 20 та Note 20 Ultra, але вже зараз стали відомими характеристики та ціна моделі.

Раніше нам стало відомо, що Samsung Galaxy Buds Live будуть схожими своєю формою на квасолю, і такий дизайн, згідно зі сподіваннями Samsung, буде комфортнішим, ніж у моделей конкурентів, особливо це стосується Apple AirPods Pro. Всередині кожного навушника розташований 12-міліметровий драйвер та три мікрофони – два внутрішні та один зовнішній. Кожен навушник буде важити 5.6 грама. Є система сенсорного управління, яка дозволяє регулювати гучність, відповідати на виклики, переключати музику та багато іншого.

Ще одним важливим параметром нових навушників Samsung повинна стати автономність, яка тут буде на рівні 7.5 години без додаткової зарядки при відключеній системі активного подавлення шуму та мікрофонах, які необхідні для виклику та команд для голосового асистента Bixby. У випадку, якщо користувач використовує і те, і те, автономність буде на рівні 5.5 години. Максимальний показник автономності з урахуванням зарядного кейса – 28 годин.

Згідно з інформацією Sammobile, навушники будуть коштувати близько 220 доларів, або 190 євро. Це немало, враховуючи, що Samsung Galaxy Buds+, які є основною моделлю TWS-навушників компанії на даний момент, дешевші приблизно на 70 доларів, але варто врахувати появу системи активного подавлення шумів, новий дизайн та кращу якість звуку. Навушники будуть доступними у чорному, білому, сірому та бронзовому кольорах.

Джерело Sammobile

Не пропустіть