Samsung Galaxy A20e – новий компактний смартфон компанії

Південнокорейський виробник Samsung в першому кварталі поточного року почав штурмувати середній, средньобюджетний і бюджетний цінові сегменти. Він уже представив шість моделей серії Galaxy A і три моделі лінійки Galaxy M. На цьому компанія не планує зупинятися. Вже на наступному тижні очікується прем’єра Galaxy A90 (він же Galaxy A80, він Galaxy S10 lite) і Galaxy A60. Разом з ними виробник може подати модель бюджетного рівня Samsung Galaxy A20e.

Смартфон вже був помічений в базі даних американської Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC). Завдяки цьому стало відомо, що йому дістануться акумуляторна батарея ємністю 3000 мАг і 5.8-дюймовий Infinity-V дисплей. Таким чином, Samsung Galaxy A20e претендує на звання найкомпактнішого смартфона компанії з Південної Кореї в 2019 році поряд з флагманом Galaxy S10e. Розміри останнього становлять 142,2 х 69,9 х 7.9 мм. Для порівняння, 5.2-дюймовий Galaxy A5, анонсований в 2017 році, виявився і ширше, і вище – 146,1 х ​​71,4 х 7.9 мм.

Очевидно, Samsung Galaxy A20e буде більш габаритним рішенням в порівнянні з молодшим з трьох флагманів зважаючи на наявність більш широких рамок. Однак, завдяки співвідношенню сторін дисплея майбутня новинка може конкурувати в плані зручності використання зі старими компактними смартфонами, за якими нудьгують багато користувачів. Принаймні, такий висновок можна зробити з коментарів, які вони регулярно залишають до нотаток про анонсах девайсів з великими екранами.

Samsung Galaxy A20e дістанеться подвійна основна камера, яка розташується на тильній панелі разом зі спалахом і дактилоскопічний датчиком. Рендери моделі також дають зрозуміти, що вона отримає роз’єм для підключення навушників. Характеристики майбутньої новинки пророкують такі ж, як у моделі Galaxy A20. Зокрема, в мережі фігурують чутки про 3 Гб оперативної пам’яті і мобільну платформу Exynos 7885.


Не пропустіть