Samsung Galaxy A100 запропонує повноекранну панель нового покоління

Менше ніж через місяць нам покажуть Samsung Galaxy Note 10, де виробник приділяє значну увагу безрамковому дизайну. Бажання збільшити площу дисплея на фронтальній поверхні призвело до того, що творці відмовилися від верхньої рамки, вмонтувавши фронталку в невеликий круглий отвір, а нижній відступ зробили мінімальним.

Але Galaxy Note 10 лише черговий крок на шляху створення повноекранного мобільника. Гонка за безрамковим триває, і компанія проектує пристрій, який має одержати звання повноекранного без будь-яких застережень.

Інсайдери говорять про те, що Samsung працює над панеллю Full-Screen v2.0, яка буде тягнутися на всій площі лицьової панелі. Нібито компанія навіть піде на те, щоб цю фішку першим отримав не флагман, а апарат з лінійки пристроїв середнього рівня – Galaxy A100.

Щоб уявити, як може виглядати такий повноекранний мобільник, ресурс LetsGoDigital візуалізував зовнішній вигляд такого апарату.

Коли компанія планує випустити Galaxy A100, відомостей немає. Але майже напевно це станеться тільки в наступному році. Сама Samsung вважає за краще ніяк не коментувати чутки про повноекранний мобільник.


Не пропустіть