Розроблено онлайн-бот для перевірки себе на наявність коронавіруса

Правда, він все одно не в змозі поставити остаточний діагноз

Чим довше новий коронавірус поширюється нашою планетою, тим більше різних інструментів, пов’язаних з ним, з’являється в руках у людства. Зокрема стало відомо про розробку спеціального онлайн-бота для перевірки себе на наявність коронавіруса.

Про нього повідомляється в офіційному блозі Microsoft – саме редмондська компанія, у співпраці з центром по контролю і профілактиці захворювань США, розробила бота на ім’я Clara. Його основним завданням є допомога людям у перевірці себе на наявність коронавіруса SARS-CoV-2, причому зробити це можна не виходячи з дому. У разі ж, якщо бот виявить у користувача наявність коронавіруса, його даних буде достатньо для того, щоб звернутися за допомогою до медичних працівників.

При цьому самі творці бота заявляють, що їхня розробка не є панацеєю і призначається лише для встановлення первинного діагнозу. Для отримання підсумкового діагнозу і початку лікування, вони все ж рекомендують звернутися за допомогою до фахівців – їхня програма лише підказує, чи варто звертатися за цією самою допомогою чи ні.

Джерело Microsoft

Не пропустіть