Розкрито нові подробиці про POCO X3 Pro

Очікується, що незабаром буде новий середньобюджетний смартфон POCO X3 Pro. Модель пройшла декілька сертифікацій, завдяки чому стали відомі деякі його ключові характеристики. Зараз стали відомі конфігурації по оперативній та внутрішній пам’яті та кольори, а також деякі додаткові подробиці щодо цієї моделі.

POCO X3 Pro буде доступним у версіях з 6 ГБ та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, а також з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті. На вибір користувача також буде доступно три кольори – синій, чорний та бронзовий, щоправда, щодо дизайну поки немає більш детальної інформації.

За автономність у цій моделі буде відповідальний акумулятор об’ємом 5200 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки потужністю 33W. За роботу моделі буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 860, а на передній панелі буде розташований дисплей з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 120 Гц, щоправда, тип матриці поки невідомий.

Очікується, що POCO X3 Pro буде презентований вже незабаром, оскільки пройшов сертифікацію BIS. Модель повинна отримати підтримку лише 4G, оскільки за її роботу буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 860, який стане розігнаною версією Snapdragon 855+. Очікується, що більше даних про POCO X3 Pro стане відомо вже найближчим часом.

Не пропустіть