Розкрито дату презентації нових iPhone 14

Компанія Apple незабаром повинна провести свою наступну велику презентацію, у рамках якої ми побачимо її нові апаратні новинки. Згідно з інсайдерськими даними, компанія Apple проведе наступну презентацію вже 7 вересня. При цьому нові продукти будуть доступні для покупки вже 16 вересня (вочевидь, мова йде про появу нових iPhone у рітейлерів).

Слід зазначити, що кожного року, у серпні, компанія Apple проводить велику презентацію, в рамках якої нам демонструють нові iPhone та ряд інших продуктів. Після початку пандемії COVID-19 компанія Apple перейшла на відточені дорогі презентації, які попередньо записуються та проходять стадію пост-продакшну. Як стверджують інсайдери, працівники компанії вже розпочали запис сегментів для цієї візуальної презентації.

Очікується, що Apple презентує 7 вересня новий модельний ряд iPhone 14, що включатиме чотири смартфони: iPhone 14 з діагоналлю 6.1 дюйма, iPhone 14 Max з діагоналлю 6.7 дюйма, iPhone 14 Pro з діагоналлю 6.1 дюйма та iPhone 14 Pro Max з діагоналлю 6.7 дюйма. Цього року, на відміну від двох попередніх, виходу компактної 5.4-дюймової моделі iPhone з індексом “mini” не планується.

Нагадаємо, що iPhone 14 мають отримати оновлений дизайн вирізу під систему Face ID та фронтальну камеру, при цьому ця сама фронтальна камера повинна отримати покращення. Крім цього, у Pro-версіях буде покращена основна камера: у обох моделях буде використовуватися основний сенсор з роздільною здатністю 48 МП, при цьом сам блок камери буде мати більші фізичні розміри, ніж у iPhone 13 Pro та IPhone 13 Pro Max.

Раніше також стало відомо, що у серії iPhone 14 може бути вперше застосована нова стратегія: два молодші смартфони Apple отримають минулорічний флагманський чіпсет Apple A15 Bionic (можливо, це буде його розігнана версія), і лише у двох старших буде використовуватися флагманський Apple A16 Bionic. Крім цього, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max мають отримати дисплеї з частотою оновлення від 1 до 120 Гц з кроком 1 Гц, а також мають отримати підтримку фішки Always-On Display.

Джерело GSMArena

Не пропустіть