Українский магазин пообіцяв продавати iPhone 12 за “американською” ціною

Засновник маркетплейсу Rozetka Владислав Чечоткін розкрив інформацію про те, що вже в кінці цього місяця покупцям дадуть можливість купити недавно презентовані iPhone 12 за тою ж ціною, яка була оголошена на презентації Apple для американського ринку.

Згідно з його словами, українські користувачі кожного року переплачують від 30 до 40 відсотків відносно початкової американської ціни при покупці нового iPhone. Зараз вони зможуть робити це без таких переплат, при цьому Rozetka пропонує офіційний, а не сірий товар, зі всім переліком гарантійних послуг.

Уже 30 октября вы сможете купить на Rozetka новые модели айфонов. Всего на неделю позже, чем продажи стартуют в США….

Publiée par Vladyslav Chechotkin sur Dimanche 18 octobre 2020

Чечоткін розповів, що це стало можливим завдяки тому, що рейтинг України виріс серед офіційних реселлерів Apple, завдяки чому компанія внесла Україна у список країн з надійним ринком. Саме завдяки цьому українські покупці тепер мають можливість не переплачувати за товар, який на старті продаж ще й часто неофіційний.

Завдяки цьому українські покупці вже 30 жовтня матимуть можливість купити нові iPhone за набагато більш привабливими цінами, ніж це було раніше. Для прикладу, iPhone 12 Mini може коштувати від 19800 гривень (699 доларів у США), а iPhone 12 Pro Max – від 31150 гривень (1099 доларів у США). Такі ціни справді раніше могли здатися неймовірними, враховуючи, якою була різниця між ціною, оголошеною на презентації, та тою, за якою в результаті смартфони були доступні українським покупцям.

Джерело Facebook

Не пропустіть