Режим навігації в Google Картах отримав корисне доповнення

Google Maps сьогодні вважається лідером у картографічному просторі, але компанія постійно додає нові функції й вносить зміни в додаток. І схоже, що останнім доповненням є акуратний візуальний твік.

Експерт з Android AssembleDebug повідомив на X, що Google щойно додав опцію “показувати 3D-будівлі” для навігації. Вважається, що перемикач тепер доступний у версії 125 бета-версії Google Maps. Дивіться скріншот нижче.

Автор допису також справедливо зазначає, що Карти Google раніше пропонували перемикач 3D-будівель у вигляді шару. Однак ця нова опція з’явиться під час навігації. Шар 3D-будівель показує будівлі лише з базовою 3D-геометрією, замість того, щоб пропонувати текстури та інші деталі.

Тож ми припускаємо, що такий самий рівень деталізації застосовується до 3D будівель під час навігації. Але це все одно має бути певною допомогою при спробі зорієнтуватися в місті, показуючи також висоту будівель.

Ця остання опція, тим не менш, з’явилася після низки інших доповнень за останній рік або близько того. Серед них – показ погоди та якості повітря, кілька оновлень, пов’язаних зі штучним інтелектом, а також інформація про заряд акумулятора для електромобілів у режимі реального часу.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть